• [0] Sportal.bg - Национален отбор - Талант на Челси съсипа младежите в уникална драма на "Герена"

Младежкият национален отбор на България загуби от Израел с 3:4 във втората си среща от квалификациите за Евро 2011 в Дания. Въпреки че бяха с десет човека цяло второ полувреме, талантите ни се вдигнаха и обърнаха от 1:3 до 3:3 срещу 9-ия в ранглистата на младежките отбори съперник. В 90-ата минута обаче младата надежда на Челси Бен Сахар попари надеждите ни с победно попадение. Другите голове за Израел вкараха Цейри, Каял и Тамуз, а за България се разписаха играчите на Левски, Литекс и ЦСКА Лъчезар Балтанов, Момчил Цветанов и Иван Иванов. Така тимът ни остана на последно място в групата с 0 точки, след като в първата среща Казахстан ни победи с 2:0.